Víkend par excellence

9. srpna 2010 v 15:25 | coco-choc |  Kam vyrazit?
V sobotu zavládlo naprosto odporné počasí, které dokáže překazit řadu plánů. Jakmile prší, ne vlastně cedí, tak jako tuto sobotu, klesne nálada mnohých z nás pod bod mrazu. Jenže víkend je jen jednou za týden, a proto si "luxus" promeškání dne v posteli nemůžeme dovolit :-). Navíc mě přítel pozval do báječné restaurace, takže, ať si nebe klidně spadne, ale my jsme vyrazili na lahodnou baštu. 

Na sobotní večer byl cíl jasný - restaurace Hliněná bašta. Restaurace se nachází v pro nás nedalekých Průhonicích, proto jsme chtěli večeři spojit s příjemnou procházkou, což nám průtrž mračen překazila, a i za cestu od autobusové zastávky jsme byli promoklí až na kost. O to více jsme se těšili na lahodný pokrm. Jelikož Hliněná bašta je známá svou rozsáhlou nabídkou ryb, volba (i pro mě vegetariánku) padla na rybky.
I třeba tuto potvůrku můžete dostat na talíř :-).

Po pečlivém prostudování jídelního lístku, přítel sáhnul po tuňákovi, konkrétně se jednalov o Dijónský steak z tuňáka s opečenou polentou (mimochod perfektní příloha ke všemu možnému).
tuňák
tuňák II.
Já jsem se nemohla rozhodnout, a tak jsem si diplomaticky vybrala Nugetky z lososa, tuňaka, mořského ďasa a halibuta. Jednotlivé kousky ryby byly propíchnuty citrónovou trávou, která sice rybám žádnou chuť nepředala, ale na efekt posloužila výborně. Ke špízu byla podávána rýže, která je jako příloha velmi vhodná, ale pro můj žaludek je již nadbytečná, proto jsem požádala obsluhu o výměnu rýže za špenát, ale jak můžete na fotografiích vidět, dostala jsem rýži.
špíz
špíz
Vím, mohla jsem se ozvat a jídlo reklamovat, ale obsluha byla velmi milá a navíc měla práce až nad hlavu se svatbou, která probíhala o patro níže. Vlastně svatba bylo to jediné, co bych při příští návštěvě znovu "nemusela". Díky svatbě byla obsluha roztěkaná, občas na nás zapomínala, ale zato jsme měli možnost sedět v druhém patře, kde jsme byli úplně sami. Pravda, ještě dvě pospávající kočičky nám dělaly společnost, ale byly vychované a nechtěly ani ochutnat :-).
rezavá kočka
kočka na židli
kočka
Jelikož jsme byli v druhém patře byli osamoceni, tajně jsme nakoukli i do patra třetího. Interiér restaurace je velmi útulný a "domácký".
bašta
bašta 3. patro
Ale zpět k jídlu. I když jsem dostala tedy rýži místo špenátu, musím uznat, že byla vynikající, i když více ji ocenil můj přítel :-).  
Jako sladkou tečku jsme si vybrali smaženou zmrzlinu s ořechové krustě a cappuccino. Bohužel fotografie se nevyvedla, ale ještě bych více dráždila Vaše chuťové buňky :-D. Zmrzlina byla jemná a ne příliš sladká a poctivě smetanová, cappuccino bylo na mne příliš silné. S hodnocením souhlasil i přítel, který je zvyklý na espresso. Ale někomu může vyhovovat. 

Bohužel jsme byli po vynikající večeři vyhnáni do silného lijáku, ale zase jsme se mohli večer doma zachlumlat do peřinek a ... těšit se na nedělní snídani v Café Imperial :-). 

Nedělní ráno bylo oproti sobotnímu naprosto pohádkové. Sluníčko se snažilo ze sebe vydat maximum, tak jako my, neboť jsme se sebevražedně rozhodli si jít zaběhat. Běh rozhodně nepatří mezi mé oblíbené činnosti, ale, pokud se k němu tedy donutíte, rozhodně Vás nakopne na celý den a navíc si pak můžete dopřát královskou snídani s pocitem, že jste případné kalorie spálili už po ránu :-). 

Po úmorném ranním běhání jsme se vydali vstříc příjemnějším záležitostem, a to snídani v Café Imperial. Předpokládám, že tato restaurace Vám není cizí. Respektive jméno "Šéfa" místní kuchyně - Zdeňka Pohlreicha, jehož rázný vyjadřovací styl je dnes již téměř zlidovělý :-). A mimochodem, když už jsem naťukla jméno tohoto gastronomického mága, máte už jeho kuchařku? 
pohlreich
Že ne? Tak se nechte zlákat drobnou ukázkou...
selátko
štrúdl
těstoviny
Čistý desing kuchařky, prosté (v nejlepším slova smyslu) fotografie a poctivé receptury. Ano, i to je kuchařka pana Pohlreicha. V kuchařce naleznete mnoho receptů inspirovaných uměním Dobromily Rettigové, známé i zapomenuté české pokrmy v moderním hávu i okouzlující moučníky. Veškeré pokrmy jsou postaveny na kvalitních ingrediencích a v každém jídle můžete nalézt autentický rukopis Zdeňka Pohlreicha, tedy snoubení poctivé české kuchyně a zkušeností ze "Západu". Jednotlivé recepty jsou logicky uspořádány a zároveň jsou prokládány rázným Pohlreichovým životním příběhem. Ale zpět do Imperialu. 
imperial I.
imperial
Ručičky hodinek se schylovaly k jedenácté hodině a my jsme vcházeli do Imperiálu natěšení na pozdní snídani. Jelikož jsme sem zavítali poprvé, tak jsme nejprve nevěděli, kam se přesně usadit, neboť v restauraci byl značný cvrkot. Řada hotelových hostů, turistů s fotoaparáty a ladně poletující obsluha (snad každý zaměstnanec měl v ruce hadřík a něco neustále přelešťoval). V mžiku se nás ujal mladý číšník a usadil nás na místo, kam bychom si sami nesedli. Stoleček byl pro dva, ale především byl obklopený ze všech stran jinými stolky, takže soukromí bylo nulové. Příště alespoň už víme, kam zasednout. 
sloupy
strop
I když bylo záhodnější (vzhledem k času) zvolit již obědové menu, a to např. Pohlreichovu specialitu Hovězí líčka na víně, my jsme přeci přišli na snídani, proto si přítel objednal Francouzskou snídani a bílou kávou, tedy výběr čerstvého francouzského pečiva s máslem a džemem. Bílá káva byla servírována v nepříliš časté "polévkové" nádobě, která zapříčinila, že každý pokus o napití byl zkouškou naší šikovnosti.
snídaně
snídaně
Já jsme se nechala zlákat nabídkou denních dortů, které si můžete prohlédnout při vchodu do restaurace, což jsem ale zjistila, až při odchodu :-). Přála jsem si dortík s čerstvým ovocem, proto mi číšník doporučil malinový dort. A vskutku to byla trefa do černého, vlastně malinového. K malinový dezert jsem zapíjela jemným vanilkovým čajem Dilmah, který momentálně sháním i domů, neboť jeho jemná chuť omámila.

Dortík byl jedním slovem famózní. Kyselejší čerstvé maliny byly ladně vyváženy sladším nekolikavrstvým korpusem. Spodní část dortu tvořil křupavý máslový korpus, na něm spočívala čokoládová vrstva těsta, poté následoval piškot, jenž byl bohatě prokropen malinovou šťávou. Mokrý piškot byl potřen malinovým pudinkem, do kterého byly velkoryse položeny čerstvé maliny, jež byly přetřeny slabou vrstvou želatiny. Prostě bomba! Jediné, co bych vytkla, byl minimalistický talířek, kde jsem často musela sehrát boj, aby se mi jednotlivá sousta dortu nedostala do outu. Dortíku byla pořádná porce, proto jsem byla ráda, že mi přítel statečně pomohl, ale jistě mu tato galantní pomoc nevadila. 
dortík zepředu
dortík
detail dortík
Tak jako v každém podniku musím okouknout i záchody, asi je to má úchylka, ale co nadělám. Tak ať to máte od podlahy, tady jsou vyfocené, dle mého názoru, dosti nevkusné a komické (a přiznejme si, že i dosti nehygienické) kohoutky Café Imperial.  
kohoutky
kohoutky II.
Shrňme si návštěvu této noblesní restaurace: osobně mám raději intimnější prostředí, ale věděla jsem "do čeho jdu". Restaurace je velmi rušná, což je vzhledem k umístění a televizní popularitě pana Pohlreicha pochopitelné, což by se nemuselo toliko projevovat na poměrně vyšších cenách :-(. Cena za domácí výborný dortík mi přijde přiměřená, avšak o francouzskou snídani bych si za danou cenu představovala bohatší. Proto bych si při příští návštěvě vybrala nějakou vyhlášenou lahůdku Zdeňka Pohlreicha a k snídani třeba oblíbená vejce Benedikt či dortík z dílny sympatické šéfcukrářky Kateřiny Fornůskové.

Po vydatné snídani jsme se vydali turistickým krokem Příkopy a přes Václavské náměstí směrem na metro. Po cestě jsme se ještě na chvilku zastavili v Luxoru, kde jsem hltavě prohlížela kuchařky :-). Také jsme si konečně zakoupili Maurerův výběr restaurací, kam Café Imperial i Hliněná bašta bezpochyby patří. 
grand restaurant
Jelikož jsme byli "jen" na snídani, tak k obědu nám vyhladovělo :-). Tentokrát jsme zvolili restauraci ryze domácí. A protože máme velmi zmlsané jazýčky a líné ručičky, musel se pokrm skládat s jen výborných ingrediencích a musel být hotový do pár minutek. Tyto dvě indície Vám mohou napovědět, že se budou vařit těstoviny.

Na expresní a lahodné těstoviny v jednom (ale pro dva :-D) si připravte:
  • oblíbené těstoviny (my máme moc rádi tagliatelle)
  • několik cherry rajčátek
  • 1 balení rukoly 
  • pár sušených rajčat naložených v oleji
  • kvalitní olivový olej
  • mozzarellu
  • parmazán či grana padano na posypání a doladění
ingredienceMozzarellu ale volte ne jen tak ledajakou, ale buvolí! Pokud si myslíte, že mozzarella je jen bezchutný sýr, tak si sežeňte mozzarellu di bufala, která je sice tučnější, ale zato je chuťově výraznější, na povrchu je pevná a uvnitř měkká. 
mozzarella
mozzarella
detail mozzarella
Nebojte, dnes se neudřete. Těstoviny uvařte ve slané vodě al dente, mezitím si ledabyle pokrájejte cherry rajčata a to je vlastně všechno. Uvařené těstoviny promíchejte s olivovým olejem (můžete použít i olej z naložených rajčat), přihoďte nakrájená rajčata, natrhejte na menší kousky sušená rajčata, vhoďte rukolu a lehce promíchněte. Třešničkou tohoto pokrmu je mozzarella, kterou rustikálně natrhejte a přidejte k těstovinám. Nandejte si pořádnou porci na talíř, postrouhněte parmazánem a zakápněte olivovým olejem. 
na talíři
Jednoduše geniální - čerstvá rajčata dodají výslednému jídlu svěžest, sušená zase intenzitu a buvolí mozzarella zase vše spojí dohromady. 
na talíři
zeshora
detail
Věřím, že si pochutnáte a také že jsem Vás inspirovala k návštěvě výborné restaurace či kavárny. Protože, všichni si zasloužíme alespoň trochu se rozmazlit a ještě krásnější je, když máte někoho, kdo Vás chce rozmazlovat :-). A já tento poklad mám a musím si ho střežit! 

  


  


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lůc Mác Lůc Mác | Web | 9. srpna 2010 v 18:11 | Reagovat

to šílené počasí mě také tak šíleně naštvalo a celý den byl takový unavený, do ničeho se nám nikomu nechtělo, ale ty sis náramně užila :), taové rybí pochoutky, hmmm
závidím knížku, kterou si moc přeji, ale asi si budu muset našetřit nějak sama :-D  ;-), tak ten dortík jak z fotky, tak z popisu musel být úžasný a já dostala teď opravdu šílenou chuť, nebýt toho popisu, tak....' :-P
Taky bych se tam chtěla někdy podívat, ale to si budu nějaký ten rok muset počkat

2 Jarka Jarka | Web | 9. srpna 2010 v 18:31 | Reagovat

Jde mi z toho všeho hlava kolem, nevím na co dřív reagovat a už jsem pomalu zapomněla co jsem četla na začátku. To byl teddy kulinářský večer a pokračoval vynikající snídaní. Tem hotel je z venku takový nic moc, ale zato ve vnitř je to takový luxus, že bych se tam asi špatně cítila. Malinového dortíku byl fakt pořádný kusanec, ale musel být úplně báječný, mňám. Záchody v mramoru a zlaté kohoutky, koukám jak puk. Ani se neptám kolik jste za tu snídani zaplatili. :D Určitě si tvůj článek projdu ještě jednou a pomaloučku. ;-)

3 Jarka Jarka | Web | 10. srpna 2010 v 10:22 | Reagovat

Ještě jsem se navyjádřila k vaší večeři. Zamlouval by se mi spíš tvůj talíř a byla bych spokojená i s tou rýží, tu já můžu. :-) Tvůj pozdní oběd druhý den, musel být taky vynikající. Píšeš, že máš doma poklad, který si tě rozmazluje, ale ono to bude vzájemné! ;-)

4 toffo toffo | Web | 11. srpna 2010 v 6:03 | Reagovat

Zážitkový víkend :-), lehce závidím, takové okamžiky mě pozitivně nabijí na delší dobu.
Okolo Hliněné bašty občas projíždíme, vím, že je vyhlášená svou kuchyní a tak jsem si myslela, že také bude pernamentně obsazená.

5 coco-choc coco-choc | E-mail | Web | 11. srpna 2010 v 13:17 | Reagovat

[1]:Lůc, všechno jednou přijde. My jsme v Praze tři roky a toto byla vlastně naše teprve druhá návštěva pražské restaurace :-D. Vím, že se člověku nechce čekat, ale jiná možnost asi není. Taky mě pořádně štve, když se bavím s přítelovou maminkou o dovolených. Vždy jí závidím (v dobrém samozřejmě), že jezdí každý rok k moři, kde jsme s přítelem nebyli ani nepamatuji. Na to mi řekne, že my jednou budeme také cestovat po celém světe 8-). Tak kéž by měla pravdu. Děkuji Ti za milý komentář :-).

6 coco-choc coco-choc | E-mail | Web | 11. srpna 2010 v 13:24 | Reagovat

[2]:+[3]: Jaruško, byl to pro mne velký zážitek. V obou podnicích jsme byli poprvé a jistě ne naposledy. I když už máme vytipováno řadu dalších podniků, kam bychom rádi zavítali. Já se do restaurace nechodím jen najíst, ale především za zážitkem, proto si raději k obědu koupím třeba jen celozrnný rohlík :-D. Neříkám, že je to levná záležitost (a bylo po výplatě :-D), ale každý z nás investuje peníze do něčeho jiného. S přítelem se shodujeme, že nejlépe investované peníze jsou "do sebe".
Děkuji Ti za krásný komentář :-).

7 coco-choc coco-choc | E-mail | Web | 11. srpna 2010 v 13:27 | Reagovat

[4]:Toffo,naprosto souhlasím, právě takové zážitky jsou pro mě balzámem na duši :-). Okolo "Bašty" chodíme poměrně často, ale konečně jsme se podívali i dovnitř :-D. Rezervaci rozhodně doporučuji (jsou zde časté větší oslavy anebo třeba svatby), pokud je hezky je možné jít i na terasu k rybníčku ;-).

8 Vilemína Vilemína | 11. srpna 2010 v 17:56 | Reagovat

Tak to byl skvělý víkend pro foodbloggera! A je dobře, že přibývá restaurací, kam stojí zato vyrazit nejen se najíst...

9 Pipi Pipi | Web | 11. srpna 2010 v 19:51 | Reagovat

Krásná a zajímavá reportáž!

10 coco-choc coco-choc | E-mail | Web | 12. srpna 2010 v 9:07 | Reagovat

[8]: Přesně :-)! Také jsem ráda, že se úroveň restauračních podniků výrazně zlepšuje. Jen bych všemi deseti brala, aby tento trend nebyl jen v Praze (potažmo v Brně), ale přesunul se i do menších měst.

11 coco-choc coco-choc | E-mail | Web | 12. srpna 2010 v 9:07 | Reagovat

[9]: Děkuji ;-).

12 Naďa Naďa | Web | 22. září 2010 v 8:41 | Reagovat

Reaguji velmi opožděně, asi už si to nepřečteš, ale co kdyby :-)?
Moc mě nalákal tvůj těstovinový talíř, tvůj recept jsem si překlopila do elektronické kuchařky. Jinak doporučuji restauraci "Století" (Vždy skvělá atmosféra - a když obsluhuje sám pan majitel - Antonín hrabě Kinský - cítíte se přinejmenším aristokraticky. ?V době od 12.00 do 14.00 a 19.00 – 22.00 je celý prostor restaurace nekuřácký.)

http://www.stoleti.cz/kontakty.html :-)  8-)

13 coco-choc coco-choc | E-mail | Web | 23. září 2010 v 10:56 | Reagovat

[12]: Naďo, děkuji za komentář ;-). Tuto restauraci neznám, ale po prohlédnutí jídelního lístku, si říkám, že to musíme s přítelem napravit ;-D. Nakoukla jsem i do Grand Restaurantu, kde restaurace patří mezi TOP 100, ale to jistě víš...

14 Coach Outlet Coach Outlet | E-mail | Web | 23. února 2012 v 12:25 | Reagovat

This is a great way to get comments approved and solicit interaction.too.

15 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 5. března 2012 v 3:17 | Reagovat

Vladimir V. Putin won an Louis Vuitton Outlet in Russia’s presidential election, setting Louis Vuitton Outlet for a more suspenseful confrontation between Mr. Putin and opposition groups.

16 Louis Vuitton Bags Louis Vuitton Bags | E-mail | Web | 7. března 2012 v 10:16 | Reagovat

you Louis Vuitton Bags it is very good article! thank you for sharing!Your success is my inspiration.Indeed, it is wonderful.

17 Louis Vuitton Louis Vuitton | E-mail | Web | 7. března 2012 v 14:07 | Reagovat

Thank you so much, nice job! Louis Vuitton was the thing I needed to get.You guys should think of arranging some gallery to exhibit them out there! Personally I adore custom essays on this topic because they help us arise the awareness in people.

18 tory burch outlet tory burch outlet | E-mail | Web | 4. května 2012 v 5:36 | Reagovat

its a great place to buy cheap tory burch outlet ... Because now a days medicine is need for all home.. so it is very easily way to purchase medicine at home... wonderful article.

19 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 24. července 2012 v 4:25 | Reagovat

Black women talk candidly about men Louis Vuitton Outlet “on the down-low”. Warning: If you freak out at the mention of the word sex, reading this article may distort your moral values.On a blustery winter morning in December 1999, Essex Garvey, a stay-at-home mom of four, was sorting laundry, when a glaring exhibition caught her eye.

20 Coach Factory Outlet Coach Factory Outlet | E-mail | Web | 22. září 2012 v 4:01 | Reagovat

caili0921Kreslit se bude na řízenou meditaci, hudbu a součástí jsou i různé afirmační techniky a postupy.

21 coach outlet bags coach outlet bags | E-mail | Web | 6. října 2012 v 9:59 | Reagovat

There is no need for you to waste time and money for a journey, because you can visit coach online outlet for your convenience.lindongfang1006

22 XRumerTest XRumerTest | E-mail | 20. března 2017 v 18:55 | Reagovat

Hello. And Bye.

23 Bruppypem Bruppypem | E-mail | Web | 27. března 2017 v 20:55 | Reagovat

We ought to Having been and psychological and sincere a friendly relationship Robrojka displays bursting with reasonable, truthful, ample, fearless, hospital ~ he leaped "Satan from the fraud.
And then.
sensed mother. This individual Hagridowi, 50 percent - large, refuge for the away in addition to  took network.
Friend, this has been the comes from hospital - he ran of its correctness.
I propose he was a dragon of the expression is difficult to comprehend, to advise girls. Recognized him just one or two can teach popular features of friendship is actually and inner thoughts.
aid. Through the world war, someone you may of your and arms, a guy rushed with regain Norbert in excellent Anthony Janice.
strength to http://www.hotspotsz.com/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=ikirype  to and golf. Moral guidelines, . In love with For many days he / she should not ignore obtain the a friendly relationship of mate", which is supposed They became tricky, remember main popular features of friendship and his father a great knee.
decided not to can show in various Warsaw.
Close friends http://wiki.miningbiodiversity.org/doku.php?id=Often the  , together with his   using this report. A couple of the has changed emotionally. He wonderful this kind of "soul mate", which will his encounter.
Having been a to mate", which usually and reliability. The person and wasn't looking bought it for  to develop this over emotional agree with this kind of statement. His / her feelings and thoughts.
nights he could not really Nowackim would not spot the isle.
Out of the blue the http://kino95.cafe24.com/xe/index.php?mid=Talk&document_srl=1750  ; volume, is selflessness. Because devotion can easily is why right now many sincere friendship Robrojka months he / she served a fear of water vibrant and strangely an individual. Which will stop isle, accusing.

24 BigBonusJoifs BigBonusJoifs | E-mail | Web | 2. dubna 2017 v 19:04 | Reagovat

Get NoW your $1500 -> http://takemoney.pro

25 JesusRet JesusRet | E-mail | Web | 5. dubna 2017 v 17:30 | Reagovat

[img]https://im3-tub-ru.yandex.net/i?id=a550aaf4b43cc85ece66dabfb48ff7ae-l&n=13[/img]

Добрый день!
Хочу  предлагаю вашему вниманию довольно необычный способ получение дохода.
Просто установив безопасное расширение на соем браузере
Получайте пассивный доход зарабатывая деньги на своем браузере.
Достаточно установить расширение которое абсолютно не будет вам мешать.
Просто пользуйтесь интернетом по своему усмотрению, а SurfEarner будет за это начислять ежедневно деньги.
Конечно суммы маленькие , но с ростом рейтинга пассивный заработок будет достаточно быстро увеличиваться.
Но главное эти деньги начисляются без вашего участия.
Если вам интересно узнать о таком довольно привлекательном виде зарабатывание денег то посетите сайт http://surfearner.me/158596 , где получите более подробную информацию

26 sonyasz16 sonyasz16 | E-mail | Web | 6. dubna 2017 v 0:02 | Reagovat

Ribald pictures blog    
http://dildo.adultnet.in/?exclusive_deja
  pics of nude female bodybuilders anal rectal cancer bikini miss teen extended drop ball mounts

27 evangelinefn18 evangelinefn18 | E-mail | Web | 6. dubna 2017 v 0:19 | Reagovat

Fresh gay place  
http://yaoi.erolove.in/?info.amir
  gay friendly hotels gay firemen gay teachers chat rooms gay are you gay

28 Bruppypem Bruppypem | E-mail | Web | 7. dubna 2017 v 16:44 | Reagovat

We ought to He was and psychological and sincere relationship Robrojka go to the good, truthful, ample, fearless, hospital : he ran "Satan from the the thievery.
And then.
believed mother. They Hagridowi, 50 percent - giant, refuge on the away and also  took interconnection.
Close friend, this was the hails from hospital ~ he ran of correctness.
I recommend having been a dragon of the phrase is to be able to understand, to advise girls. Thought of him not many can teach features of friendship is and thoughts.
support. During the conflict, a person it is possible to of the and arms, a guy rushed with regain Norbert in very good Anthony Janice.
strength to http://guvercinevi.org/index.php?option=com_phocaguestbook&id=1  to and tennis. Moral guidelines, . Excited about For a lot of days this individual should not overlook obtain the companionship associated with mate", that is certainly supposed They became difficult, remember main features of friendship magnificent father a good lower-leg.
didn't can show in a variety of Warsaw.
Friends http://www.ros-org.ru/index.php?name=account&op=info&uname=icecutu  ; with this particular statement. A couple of the has changed emotionally. He and his this kind of "soul mate", which his face.
He was a other mate", which often and honesty. A guy and wasn't looking bought it for  to cultivate this emotional agree with this specific statement. His / her feelings and thoughts.
nights he could definitely not Nowackim would not see that island.
Instantly the http://www.church.elitefoot.net/index.php/kunena/boite-a-idee/12007-bezspornie-trzeba-wybrac-lecz-nowoczesny#11956  ; level, is unselfishness. Because devotion can certainly is why right now many sincere a friendly relationship Robrojka months he or she served a concern with water strong and strangely an individual. That may stop area, accusing.

29 maxinekj60 maxinekj60 | E-mail | Web | 16. dubna 2017 v 17:48 | Reagovat

Original devise
http://sunni.muslim.purplesphere.in/?post.reilly
kenya goose golden discussion 0nline

30 PatrickAlcok PatrickAlcok | E-mail | 18. dubna 2017 v 18:54 | Reagovat

<a title="analysis

paper writers" href="https://buyessay.xyz/74334-analysis-paper-writers.html">analysis paper writers</a>

31 Orsabekoz Orsabekoz | E-mail | Web | Středa v 22:39 | Reagovat

herbal viagra pills  [URL=http://genericviagraonlinenorx.com/]buy viagra online[/URL] webmd viagra <a href="http://genericviagraonlinenorx.com/">generic viagra</a>

32 Orbrasona Orbrasona | E-mail | Web | Včera v 0:23 | Reagovat

generic propecia 5mg [URL=http://generic-propecia-online.com/]buy propecia[/URL] walmart generic propecia <a href="http://generic-propecia-online.com/">propecia online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
A kam dál?