Víkend par excellence

9. srpna 2010 v 15:25 | coco-choc |  Kam vyrazit?
V sobotu zavládlo naprosto odporné počasí, které dokáže překazit řadu plánů. Jakmile prší, ne vlastně cedí, tak jako tuto sobotu, klesne nálada mnohých z nás pod bod mrazu. Jenže víkend je jen jednou za týden, a proto si "luxus" promeškání dne v posteli nemůžeme dovolit :-). Navíc mě přítel pozval do báječné restaurace, takže, ať si nebe klidně spadne, ale my jsme vyrazili na lahodnou baštu. 

Na sobotní večer byl cíl jasný - restaurace Hliněná bašta. Restaurace se nachází v pro nás nedalekých Průhonicích, proto jsme chtěli večeři spojit s příjemnou procházkou, což nám průtrž mračen překazila, a i za cestu od autobusové zastávky jsme byli promoklí až na kost. O to více jsme se těšili na lahodný pokrm. Jelikož Hliněná bašta je známá svou rozsáhlou nabídkou ryb, volba (i pro mě vegetariánku) padla na rybky.
I třeba tuto potvůrku můžete dostat na talíř :-).

Po pečlivém prostudování jídelního lístku, přítel sáhnul po tuňákovi, konkrétně se jednalov o Dijónský steak z tuňáka s opečenou polentou (mimochod perfektní příloha ke všemu možnému).
tuňák
tuňák II.
Já jsem se nemohla rozhodnout, a tak jsem si diplomaticky vybrala Nugetky z lososa, tuňaka, mořského ďasa a halibuta. Jednotlivé kousky ryby byly propíchnuty citrónovou trávou, která sice rybám žádnou chuť nepředala, ale na efekt posloužila výborně. Ke špízu byla podávána rýže, která je jako příloha velmi vhodná, ale pro můj žaludek je již nadbytečná, proto jsem požádala obsluhu o výměnu rýže za špenát, ale jak můžete na fotografiích vidět, dostala jsem rýži.
špíz
špíz
Vím, mohla jsem se ozvat a jídlo reklamovat, ale obsluha byla velmi milá a navíc měla práce až nad hlavu se svatbou, která probíhala o patro níže. Vlastně svatba bylo to jediné, co bych při příští návštěvě znovu "nemusela". Díky svatbě byla obsluha roztěkaná, občas na nás zapomínala, ale zato jsme měli možnost sedět v druhém patře, kde jsme byli úplně sami. Pravda, ještě dvě pospávající kočičky nám dělaly společnost, ale byly vychované a nechtěly ani ochutnat :-).
rezavá kočka
kočka na židli
kočka
Jelikož jsme byli v druhém patře byli osamoceni, tajně jsme nakoukli i do patra třetího. Interiér restaurace je velmi útulný a "domácký".
bašta
bašta 3. patro
Ale zpět k jídlu. I když jsem dostala tedy rýži místo špenátu, musím uznat, že byla vynikající, i když více ji ocenil můj přítel :-).  
Jako sladkou tečku jsme si vybrali smaženou zmrzlinu s ořechové krustě a cappuccino. Bohužel fotografie se nevyvedla, ale ještě bych více dráždila Vaše chuťové buňky :-D. Zmrzlina byla jemná a ne příliš sladká a poctivě smetanová, cappuccino bylo na mne příliš silné. S hodnocením souhlasil i přítel, který je zvyklý na espresso. Ale někomu může vyhovovat. 

Bohužel jsme byli po vynikající večeři vyhnáni do silného lijáku, ale zase jsme se mohli večer doma zachlumlat do peřinek a ... těšit se na nedělní snídani v Café Imperial :-). 

Nedělní ráno bylo oproti sobotnímu naprosto pohádkové. Sluníčko se snažilo ze sebe vydat maximum, tak jako my, neboť jsme se sebevražedně rozhodli si jít zaběhat. Běh rozhodně nepatří mezi mé oblíbené činnosti, ale, pokud se k němu tedy donutíte, rozhodně Vás nakopne na celý den a navíc si pak můžete dopřát královskou snídani s pocitem, že jste případné kalorie spálili už po ránu :-). 

Po úmorném ranním běhání jsme se vydali vstříc příjemnějším záležitostem, a to snídani v Café Imperial. Předpokládám, že tato restaurace Vám není cizí. Respektive jméno "Šéfa" místní kuchyně - Zdeňka Pohlreicha, jehož rázný vyjadřovací styl je dnes již téměř zlidovělý :-). A mimochodem, když už jsem naťukla jméno tohoto gastronomického mága, máte už jeho kuchařku? 
pohlreich
Že ne? Tak se nechte zlákat drobnou ukázkou...
selátko
štrúdl
těstoviny
Čistý desing kuchařky, prosté (v nejlepším slova smyslu) fotografie a poctivé receptury. Ano, i to je kuchařka pana Pohlreicha. V kuchařce naleznete mnoho receptů inspirovaných uměním Dobromily Rettigové, známé i zapomenuté české pokrmy v moderním hávu i okouzlující moučníky. Veškeré pokrmy jsou postaveny na kvalitních ingrediencích a v každém jídle můžete nalézt autentický rukopis Zdeňka Pohlreicha, tedy snoubení poctivé české kuchyně a zkušeností ze "Západu". Jednotlivé recepty jsou logicky uspořádány a zároveň jsou prokládány rázným Pohlreichovým životním příběhem. Ale zpět do Imperialu. 
imperial I.
imperial
Ručičky hodinek se schylovaly k jedenácté hodině a my jsme vcházeli do Imperiálu natěšení na pozdní snídani. Jelikož jsme sem zavítali poprvé, tak jsme nejprve nevěděli, kam se přesně usadit, neboť v restauraci byl značný cvrkot. Řada hotelových hostů, turistů s fotoaparáty a ladně poletující obsluha (snad každý zaměstnanec měl v ruce hadřík a něco neustále přelešťoval). V mžiku se nás ujal mladý číšník a usadil nás na místo, kam bychom si sami nesedli. Stoleček byl pro dva, ale především byl obklopený ze všech stran jinými stolky, takže soukromí bylo nulové. Příště alespoň už víme, kam zasednout. 
sloupy
strop
I když bylo záhodnější (vzhledem k času) zvolit již obědové menu, a to např. Pohlreichovu specialitu Hovězí líčka na víně, my jsme přeci přišli na snídani, proto si přítel objednal Francouzskou snídani a bílou kávou, tedy výběr čerstvého francouzského pečiva s máslem a džemem. Bílá káva byla servírována v nepříliš časté "polévkové" nádobě, která zapříčinila, že každý pokus o napití byl zkouškou naší šikovnosti.
snídaně
snídaně
Já jsme se nechala zlákat nabídkou denních dortů, které si můžete prohlédnout při vchodu do restaurace, což jsem ale zjistila, až při odchodu :-). Přála jsem si dortík s čerstvým ovocem, proto mi číšník doporučil malinový dort. A vskutku to byla trefa do černého, vlastně malinového. K malinový dezert jsem zapíjela jemným vanilkovým čajem Dilmah, který momentálně sháním i domů, neboť jeho jemná chuť omámila.

Dortík byl jedním slovem famózní. Kyselejší čerstvé maliny byly ladně vyváženy sladším nekolikavrstvým korpusem. Spodní část dortu tvořil křupavý máslový korpus, na něm spočívala čokoládová vrstva těsta, poté následoval piškot, jenž byl bohatě prokropen malinovou šťávou. Mokrý piškot byl potřen malinovým pudinkem, do kterého byly velkoryse položeny čerstvé maliny, jež byly přetřeny slabou vrstvou želatiny. Prostě bomba! Jediné, co bych vytkla, byl minimalistický talířek, kde jsem často musela sehrát boj, aby se mi jednotlivá sousta dortu nedostala do outu. Dortíku byla pořádná porce, proto jsem byla ráda, že mi přítel statečně pomohl, ale jistě mu tato galantní pomoc nevadila. 
dortík zepředu
dortík
detail dortík
Tak jako v každém podniku musím okouknout i záchody, asi je to má úchylka, ale co nadělám. Tak ať to máte od podlahy, tady jsou vyfocené, dle mého názoru, dosti nevkusné a komické (a přiznejme si, že i dosti nehygienické) kohoutky Café Imperial.  
kohoutky
kohoutky II.
Shrňme si návštěvu této noblesní restaurace: osobně mám raději intimnější prostředí, ale věděla jsem "do čeho jdu". Restaurace je velmi rušná, což je vzhledem k umístění a televizní popularitě pana Pohlreicha pochopitelné, což by se nemuselo toliko projevovat na poměrně vyšších cenách :-(. Cena za domácí výborný dortík mi přijde přiměřená, avšak o francouzskou snídani bych si za danou cenu představovala bohatší. Proto bych si při příští návštěvě vybrala nějakou vyhlášenou lahůdku Zdeňka Pohlreicha a k snídani třeba oblíbená vejce Benedikt či dortík z dílny sympatické šéfcukrářky Kateřiny Fornůskové.

Po vydatné snídani jsme se vydali turistickým krokem Příkopy a přes Václavské náměstí směrem na metro. Po cestě jsme se ještě na chvilku zastavili v Luxoru, kde jsem hltavě prohlížela kuchařky :-). Také jsme si konečně zakoupili Maurerův výběr restaurací, kam Café Imperial i Hliněná bašta bezpochyby patří. 
grand restaurant
Jelikož jsme byli "jen" na snídani, tak k obědu nám vyhladovělo :-). Tentokrát jsme zvolili restauraci ryze domácí. A protože máme velmi zmlsané jazýčky a líné ručičky, musel se pokrm skládat s jen výborných ingrediencích a musel být hotový do pár minutek. Tyto dvě indície Vám mohou napovědět, že se budou vařit těstoviny.

Na expresní a lahodné těstoviny v jednom (ale pro dva :-D) si připravte:
  • oblíbené těstoviny (my máme moc rádi tagliatelle)
  • několik cherry rajčátek
  • 1 balení rukoly 
  • pár sušených rajčat naložených v oleji
  • kvalitní olivový olej
  • mozzarellu
  • parmazán či grana padano na posypání a doladění
ingredienceMozzarellu ale volte ne jen tak ledajakou, ale buvolí! Pokud si myslíte, že mozzarella je jen bezchutný sýr, tak si sežeňte mozzarellu di bufala, která je sice tučnější, ale zato je chuťově výraznější, na povrchu je pevná a uvnitř měkká. 
mozzarella
mozzarella
detail mozzarella
Nebojte, dnes se neudřete. Těstoviny uvařte ve slané vodě al dente, mezitím si ledabyle pokrájejte cherry rajčata a to je vlastně všechno. Uvařené těstoviny promíchejte s olivovým olejem (můžete použít i olej z naložených rajčat), přihoďte nakrájená rajčata, natrhejte na menší kousky sušená rajčata, vhoďte rukolu a lehce promíchněte. Třešničkou tohoto pokrmu je mozzarella, kterou rustikálně natrhejte a přidejte k těstovinám. Nandejte si pořádnou porci na talíř, postrouhněte parmazánem a zakápněte olivovým olejem. 
na talíři
Jednoduše geniální - čerstvá rajčata dodají výslednému jídlu svěžest, sušená zase intenzitu a buvolí mozzarella zase vše spojí dohromady. 
na talíři
zeshora
detail
Věřím, že si pochutnáte a také že jsem Vás inspirovala k návštěvě výborné restaurace či kavárny. Protože, všichni si zasloužíme alespoň trochu se rozmazlit a ještě krásnější je, když máte někoho, kdo Vás chce rozmazlovat :-). A já tento poklad mám a musím si ho střežit! 

  


  


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (639)
Zobrazit starší komentáře

601 elenaeo3 elenaeo3 | E-mail | Web | 30. března 2018 v 21:39 | Reagovat

Gay porn website  
http://blackgay.net.erolove.in/?info-jaydon
  gay army gay chat famous gays gay marriage statistics olly murs gay

602 evangelinebq4 evangelinebq4 | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 4:31 | Reagovat

Hip free porn instal  
http://glamour.sexblog.pw/?kaia
  erotic animals erotic body piercing erotic jigsaw puzzle erotic hypnotism erotic emails

603 Bruceacusy Bruceacusy | E-mail | 7. dubna 2018 v 20:45 | Reagovat

Hello. And Bye.

604 Willisuima Willisuima | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 19:47 | Reagovat

При помощи карты, Вы сможете снимать заработанные деньги, практически во всех банкоматах страны с логотипом Visa MasterCard. fydrenoori.ru И действительно, для многих людей машина это не просто средство передвижения, а источник для заработка.

605 valeriarg1 valeriarg1 | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 2:38 | Reagovat

Sexy blog pictures from internet  
http://bdsm.adultnet.in/?kaylah
  erotic board game erotic webcomics erotical star wars erotic free sex movies online

606 angelinear60 angelinear60 | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 23:15 | Reagovat

Gay porn from social networks  
http://gayarab.erolove.in/?info-jeremiah
  gay christians gay rights gay singers san diego gay gay vampire

607 Kevinrew Kevinrew | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 3:03 | Reagovat

Dartma Tavan,Dartma Tavanlar Bakida,Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

Желающих зарабатывать Много, по нарастающей, в пассиве, без Копейки вложений, без знаний интернета или со знаниями, с уникальным продуктом для здоровья, известным во всем мире аналогом ламинина, но дешевле в 4 раза и более эффективным, без обязательных покупок, можно с приглашениями, а можно и абсолютно без приглашений, жду в скайпе evg7773
Звучит как сказка. Но таковым является на деле. Долго искал. Нашел.
Приглашаю.

608 4GLTE2018 4GLTE2018 | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 12:07 | Reagovat

Интернет-магазин по продаже телефонов, планшетов и смартфонов с 4G, LTE в Украине. Купить смартфон 4G (LTE), телефон 4g LTE купить в Украине. Планшет с 4G купить в Украине. Смартфоны 4G в Украине купить. Купить 4G-телефоны, LTE-смартфоны, планшеты 4G/LTE. купить 4g телефон (4g смартфон). Купить 4g смартфон, LTE телефон, 4g (lte) планшет купить в украине купить 4g телефоны, lte смартфоны украина Мобильные телефоны 4G - купить в интернет магазине 4G телефоны Украина. купить мобильные телефоны 4G. Купить смартфоны 4g LTE Украина. Лучшие мобильные телефоны / смартфоны 2018 года! Наш сайт: http://moby.in.ua

609 Richardjen Richardjen | E-mail | Web | 1. května 2018 v 2:52 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組 http://tw-seo.com/

610 MatthewAvems MatthewAvems | E-mail | 2. května 2018 v 19:22 | Reagovat

Hello. And Bye.

611 bhrAlera bhrAlera | E-mail | Web | 2. května 2018 v 23:34 | Reagovat

100mg viagra <a href="http://viagraazmhj.com/#">buy viagra</a> cheap generic viagra <a href=http://viagraazmhj.com/#>generic viagra</a>

612 VictorASPIX VictorASPIX | E-mail | Web | 3. května 2018 v 12:11 | Reagovat

<a href=http://www.ryanasmussen.com/wp-content/search.php?t=733-Nandrolone-Deca-Methenolone-Oral-Tadalafil-Supplier/>Nandrolone Deca</a>
Don't forget to speak to other game players, if you are having trouble along with your favored activity! Quite often, there are numerous people eager to discuss technique and cheats to get you from a rut and up to the next level. Sneak in to the game's conversation area to acquire more information!
  <a href=http://www.vietnguyenstore.com/wp-content/uploads/component.php?lay=1538-Trenbolone-Acetate-Buy-Online-Uk,Clomiphene-Citrate-Suppliers,Trenbolone-Enanthate-Generic/>Trenbolone Acetate Buy Online Uk</a>
A great image ought to seize only an integral part of something. You do not want to get a panoramic perspective when you can find the appropriate detail which says everything. You need to learn how to look for something which will talk to folks and communicate the significance you are looking for.
  <a href=http://www.sherloc.com.ec/cache/rain.php?what=Oxandrolone-Manufacturers-List-Anabolic-Steroid-Names-Nandrolone-Prescription-Australia-856/>Oxandrolone Manufacturers List</a>
You will find drugs which are in the marketplace which can be ototoxic. This means that the medicine is toxic on the individual ear. These prescription drugs will harm the interior hearing. There are prescription antibiotics, loop diuretics, radiation treatment agencies, and lots of NSAIDS which may have all been proven to become ototoxic. At times this problems from toxicity can lead to long-lasting and irreparable damage.
  <a href=http://www.livingstoncommunityacupuncture.com/wp-content/cabecalho.php?you=1516-Testosterone-Undecanoate-For-Sale,Oxandrolone-For-Sale,Oxymetholone-Dosage/>Testosterone Undecanoate For Sale</a>

613 Willardslevy Willardslevy | E-mail | Web | 4. května 2018 v 16:05 | Reagovat

men shoes online

614 ndgchige ndgchige | E-mail | Web | 5. května 2018 v 3:40 | Reagovat

cheap viagra pills <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra generic</a> generic viagra <a href=http://viagapharmaked.com/#>viagra online</a>

615 bzzFrils bzzFrils | E-mail | Web | 7. května 2018 v 1:45 | Reagovat

cialis 20 mg <a href="http://www.ciallisonline.com/#">online cialis</a> buy tadalafil 20mg price <a href=http://www.ciallisonline.com/#>buy cialis online</a>

616 nnzlaurl nnzlaurl | E-mail | Web | 10. května 2018 v 21:13 | Reagovat

consolidate credit card debt <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">online payday loans</a> fast online loans <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>payday loans online</a>

617 cherylbt60 cherylbt60 | E-mail | Web | 10. května 2018 v 22:14 | Reagovat

Stared unusual contract:
http://myrtle.web1.telrock.net

618 marshallco1 marshallco1 | E-mail | Web | 11. května 2018 v 15:40 | Reagovat

My new pron blog    
http://cybersex.xblog.in/?blog-annabella
   erotic horror films megan fox erotic classic erotic art erotic cards

619 angelitaos1 angelitaos1 | E-mail | Web | 14. května 2018 v 22:01 | Reagovat

My gay pictures  
http://men.sexblog.pw/?info_andre
  eminem gay gay sport gay bathhouse gay marriage gay marriage articles

620 CarlosIcorn CarlosIcorn | E-mail | Web | 16. května 2018 v 21:27 | Reagovat

<p>Si lors de l'inscription de Betclic, vous entrez le <a href="https://www.codepromo-avantage.fr">betclic code promo Ligue 2</a>, vous pourrez alors recevoir notre bonus de bienvenue. Toutefois, il se portera exclusivement sur votre premier pari.<br>Cette offre constitue l’unique bonus en ligne qui ne comporte pas de risque!<br>une phrase simple: vous faites votre premier dépôt, jouez un 1er pari jusqu'à un montant de 100€. Si la chance ne vous sourit, le Dernier vous rembourse de la manière suivante:<br>• 10€ immédiatement après les résultats,<br> • 90€ après que vous avez obtenu l'activation de votre compte (code d'activation à saisir ou dans les 24h qui suivent les résultats si possédez déjà un compte est activé.<br><br> vous est naturellement vous pouvez prendre possession de cet argent. Nous vous aidons donc à faire fructifier votre argent, sans risque, tout en vous dévoilant notre site et nos services!<br><br>Exemple pratique:<br>Vous avez choisi d’engager un pari de 100€ remboursés sur la rencontre Espagne-France.<br>Pour ce faire, vous pouvez procéder comme suit.<br>1ère étape<br><br>-Réaliser un 1er dépôt d’au moins 100€ si vous souhaitez que le montant total du bonus de bienvenue. Cette somme vous sera totalement restitué si votre pari est perdant.<br>2e étape<br>Vous pouvez ensuite placer votre pari remboursé.<br>Si, par exemple, vous avez décidé de parier sur une victoire de la France et que la note correspondante est de 3 .5 vous faites le ménage: 100 x 3.5= 350€, en cas de victoire de la France.  Dans le cas contraire (vous avez perdu votre pari) 10€  versés sur votre compte Betclic.<br>3e étape<br>Après un pari perdant et recevoir les 90€ restants, vous devez valider votre inscription en indiquant le code d'activation. Vous pouvez obtenir ce code d’activation suite à une demande effectuée auprès de Betclic et en fournissant quelques pièces justificatives personnelles (RIB et pièce d'identité).  Si vous souhaitez d’amples informations sur cette vérification de compte, cliquez ici.<br>Toutefois, si votre compte a déjà reçu une validation de l'avant de votre premier pari, les 90€ restants seront versés dans votre compte dans les 24 suivent les résultats.<br>exemple:<br>Si lors du même match Maroc-Italie, vous optez pour une mise de 80€ et si vous perdez, alors vous aurez quand même immédiatement 10€ et 70€ restants ne sera payé qu'après que vous ayez obtenu un compte dûment vérifié.<br>Si le montant de votre pari s’élève à 10€ et que vous avez placé un pari perdant vous recevrez 10€.</p>

621 baaIrobre baaIrobre | E-mail | Web | 21. května 2018 v 4:30 | Reagovat

instant loans <a href="https://applygoleader.com/">online payday loan</a> payday loans people bad credit <a href="https://applygoleader.com/">payday loan</a>

622 Georgiahof Georgiahof | E-mail | Web | 23. května 2018 v 14:06 | Reagovat

<a href=http://infuture.eu/>http://infuture.eu/</a> Attindactiogefrigorm

623 JamesFrefs JamesFrefs | E-mail | Web | 24. května 2018 v 4:40 | Reagovat

"I don't want to say it, but if anything happens to Peyton, I think he'll come in and help fill that void," said wide receiver Emmanuel Sanders, who caught several long passes from Osweiler.But Smith struggled adjusting to the NFL. He was inactive for two games, dressed but didn't play in six others and was on the field for only 68 snaps.The Philadelphia Eagles, off to a 0-2 start with Sam Bradford at quarterback, released Tebow in final roster cuts this month. Tebow says he has watched both Eagles games this season as well "a lot of football games."A trial is scheduled for Feb. 9.Johnson was suspended several times by the Angels during his second season with the club in 1971, feuding with teammates before leaving <a href=http://www.wholesalejersyeschinanfl.us.com/>NFL Jerseys Wholesale</a> Orange County.For the last five years, Smith was the Tennessee chapter president of the NFL Alumni Association.

624 StanleyLex StanleyLex | E-mail | Web | 25. května 2018 v 16:26 | Reagovat

<a href=http://www.ecommercemax.com/Classes/publish.php?ui=408-igf-1-lr3-for-sale-buy-jintropin-australia-jintropin-hgh-reviews/>igf-1 lr3 for sale</a>
Relaxation your back should you be experiencing back pain. If you do not give your back a relax whenever it requires it, you will be potentially leading to long lasting injury to your bones, ligaments, tendons, and muscles. Do not underestimate the recovery strength of supplying your sore again a highly deserved relaxation.
  <a href=http://www.edunetsol.com/stlawrence/country.php?access=Trenbolone-Nz-Buy-Tren-Acetate-Uk-Trenbolone-Acetate-Generic-Supplements-1613/>Trenbolone Nz</a>
Do not rest towards the insurance plan organization about the quantity of services at your residence or the size of your property simply because you would like to pay less cash to your month to month premium. If something comes about plus they find out which you were unethical they may refuse to cover your state.
  <a href=http://www.creativehomeimprovementllc.com/wp-content/themes/mail.php?w=1292-Testosterone-For-Sale-Canada-Methandienone-China-Oxymetholone-Manufacturer/>Testosterone For Sale Canada</a>
When you have rare metal jewelry, it is essential that you may not use tough substances whenever you try to clean them. Severe substances can certainly make your rare metal jewelry boring and make it shed its organic luster. You should clean your rare metal precious jewelry with gentle soaps and tepid water.
  <a href=http://www.ankarafotografcilarodasi.org/cache/out.php?want=1252-Testosterone-Cypionate-Manufacturers-Usa-Buy-Tren-Acetate-Uk-Trenbolone-Acetate-Generic-Supplements/>Testosterone Cypionate Manufacturers Usa</a>

626 JuanitaSeere JuanitaSeere | E-mail | Web | 17. června 2018 v 22:13 | Reagovat

<a href="http://medicalcases.eu/how-lorazepam-worked/">How Lorazepam worked?</a>

627 Robertnuh Robertnuh | E-mail | Web | 18. června 2018 v 6:20 | Reagovat

<a href="http://medicalcases.eu/purchasing-lorazepam-online/">Purchasing Lorazepam online</a>

628 Richardboows Richardboows | E-mail | Web | 20. června 2018 v 0:36 | Reagovat

<a href="http://ocalic.eu/order-cheap-ambien-online/">Order Cheap Ambien Online</a>

629 JefferyTab JefferyTab | E-mail | Web | 22. června 2018 v 6:10 | Reagovat

<a href="http://enavody.eu/how-zolpidem-worked/">How Zolpidem worked?</a>

630 RobertPiz RobertPiz | E-mail | Web | 23. června 2018 v 4:47 | Reagovat

<a href="http://ebogdan.eu/i-ordered-diazepam-online/">I ordered Diazepam online</a>

631 GraceClult GraceClult | E-mail | Web | 24. června 2018 v 4:45 | Reagovat

<a href="http://infuture.eu/how-to-buy-ativan-online/">How to buy Ativan online?</a>

632 SheliaThync SheliaThync | E-mail | Web | 25. června 2018 v 17:01 | Reagovat

<a href="http://infuture.eu/how-ativan-worked/">How Ativan worked?</a>

633 ClaraDef ClaraDef | E-mail | Web | 26. června 2018 v 15:16 | Reagovat

<a href="http://convexx.eu/where-to-buy-xanax-online/">Where to Buy Xanax Online?</a>

634 KennethKib KennethKib | E-mail | Web | 26. června 2018 v 18:48 | Reagovat

<a href="http://niezaleznie.eu/buy-generic-valium-online/">Buy Generic Valium Online</a>

635 Edwardbix Edwardbix | E-mail | Web | 28. června 2018 v 15:46 | Reagovat

<a href="http://eduface.eu/buy-generic-clonazepam-online/">Buy Generic Clonazepam Online</a>

636 Nettiewroro Nettiewroro | E-mail | Web | 1. července 2018 v 0:03 | Reagovat

<a href="http://infuture.eu/i-ordered-ativan-online/">I ordered Ativan online</a>

637 Stevenempic Stevenempic | E-mail | Web | 2. července 2018 v 23:54 | Reagovat

<a href="http://ocalic.eu/buy-ambien-online-overnight/">Buy Ambien Online Overnight</a>

638 Jamesnoumb Jamesnoumb | E-mail | Web | 3. července 2018 v 17:39 | Reagovat

<a href="http://niezaleznie.eu/online-doctor-prescription-for-valium/">Online doctor prescription for Valium</a>

639 DannyAcida DannyAcida | E-mail | Web | 4. července 2018 v 6:18 | Reagovat

<a href="http://infuture.eu/where-to-buy-ativan-online/">Where to Buy Ativan Online?</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
A kam dál?